Aktuální nabídka práce u nás!

Servisní technik výtahů

Náplň práce:

provádění veškerých druhů oprav výtahů včetně prevence, mazání, čištění
pravidelná diagnostika a údržba výtahů
vyprošťování osob a nákladů
provádění provozních prohlídek a zajištění výtahů proti možnému vzniku úrazů nebo škody na majetku
zodpovědnost za dodržování termínů provádění jednotlivých druhů činností, dle předem předloženého plánu
zodpovědnost za řádné provádění zápisů do knih výtahů a interní komunikace (montážní listy, pracovní výkazy)
komunikace s provozovateli výtahů
odpovědnost za řádné označení výtahu při jeho nepojízdnosti, včasné a úplné předání informací provozovateli
zodpovědnost za dodržení rozsahu a povinností uvedených ČSN 27 4002 a EN 81-20/50 v plném znění

Nabízíme:

příjemné zázemí, mladý a přátelský kolektiv
odborné zaškolení a profesionální přístup,
příspěvky na stravování ve výši 90 Kč/den (zaměstnavatel přispívá ve výši 60%)
příspěvky na penzijní nebo životní pojištění (až do výše 1000 Kč)
akce pro zaměstnance (Vánoční setkání, teambuilding, setkání týmů)
služební vozidlo, mobilní telefon i na soukromé užívání
nástup možný ihned/dohodou
hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Očekáváme:

odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §5 a výše
zkušenosti se servisem výtahů
ŘP sk. B, aktivní řidič

Podrobnosti na emailu hendrych@vytahy1.cz nebo na telefonu 773 634 748

Poptávkový formulář

Máteli jakýkoli dotaz neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře.

captcha

*) Takto označená pole prosíme vyplňte.