Hydraulické

Vyrábíme typické i atypické hydraulické výtahy libovolných rozměrů, rychlostí, nosností a provedení podle požadavků zákazníka. Výtahy mohou být umístěny ve zděné šachtě, ve světlíku, v šachtě z ocelové konstrukce, v prosklené šachtě z ocelové konstrukce umístěné mezi rameny schodiště uvnitř nebo vně na fasádě domu. Hydraulické výtahy jsou poháněny zdvižnou silou pomocí elektricky poháněného čerpadla (tzv. hydraulického agregátu), které dodává hydraulickou tekutinu do hydraulických pístů. Písty mohou přímo nebo nepřímo působit na klec výtahu. Přímo na výtah působí píst, který je umístěn pod klecí nebo zboku klece výtahu. V případě, že píst na výtah působí nepřímo, je píst spojen s klecí výtahu pomocí kladek a lan, což prodlužuje dráhu výtahu.

Jednou z největších výhod hydraulického výtahu je přizpůsobení se danému prostoru, např. ve starých domech, kde nebylo původně se stavbou výtahu počítáno. S nalezením tohoto prostoru Vám v rámci bezplatného a nezávazného zhotovení cenové nabídky rádi pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat.

Výhody:

  • umístění strojovny až do vzdálenosti 10 m od výtahové šachty
  • tichý chod
  • hlava šachty (nebo také horní dojezd, vrchní část šachty, vzdálenost mezi úrovní poslední stanice a stropem šachty, vzdálenost od úrovně nejvyšší stanice po vnitřní strop šachty, atp.) min. 2400 mm
  • prohlubeň (nebo také dolní dojezd, spodní dojezd, prostor pod úrovní výtahu v nenižší stanici atd.) min. 200 mm
  • možnost maximálního vyplnění prostoru šachty klecí výtahu

Nevýhody:

  • vyšší energetické nároky na provoz (např. u výtahu do 375kg/ 5 osob je příkon pro jízdu vzhůru cca 7,7 kW při rychlosti zdvihu 0,62 m/s, pro jízdu směrem dolů je příkon zanedbatelný)
  • zdvih (dopravní výška) výtahu max. 26 m

 

Poptávkový formulář

Máteli jakýkoli dotaz neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře.*) Takto označená pole prosíme vyplňte.

© 2011 Výtahy1 EcoLifts s.r.o.
O nás - ISO 9001:2008

Web by CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE

- Praha -

Jenečská 624/35, 161 00 Praha 6, Liboc,
Tel: +420 773 634 701, E-mail: info@vytahy1.cz

- Dobruška -

Kounov - Rozkoš 47, 518 01 Dobruška
Tel: +420 773 634 702, E-mail: infod@vytahy1.cz